Masz pytania?   Zadzwoń: +48514745837 lub napisz: sklep@podkolderka.pl
Producenci

PODUSZKI 70x80

O tym jak ważny jest sen, jego odpowiednia ilość oraz wygoda nie trzeba nikogo przekonywać. W tak zabieganym świecie odpoczynek i relaks odgrywają naprawdę ważną rolę. Aby sen był naprawdę komfortowy i dawał nam siłę na cały kolejny dzień, musimy stworzyć do tego odpowiednie warunki.


Jednym z kluczowych elementów wygodnego snu jest wybór odpowiedniej poduszki. Wybór poduszki tylko z pozoru może wydawać się łatwym zadaniem. W rzeczywistości, wybierając idealny model poduszki, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kwestii:

  • rozmiar
  • wypełnienie
  • miękkość

Najpopularniejszym rozmiarem jest obecnie poduszka 70x80. Jest to także najczęstszy rozmiar poszewek na poduszki w kompletach pościeli. Poduszka 70x80 to rozmiar najbardziej uniwersalny, który powinien odpowiadać i dawać komfort właściwie każdemu korzystającemu.


W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa poduszki 70x80 różnego rodzaju. Podstawową różnicą jest przede wszystkim wypełnienie. Poduszka półpuch 70x80 to zdecydowany faworyt wśród naszych klientów. Dodatkowo w ofercie posiadamy także poduszki antyalergiczne oraz poduszki puchowe.


Wszystkie dostępne u nas poduszki 70x80 są renomowanych producentów, na czele z firmą INTER-WIDEX. Aby poduszka posłużyła przez długie lata, wystarczy stosować się do informacji przygotowanych przez producenta.
Zakup dobrej jakości poduszki 70x80 gwarantuję, że przez długi okres czasu problem obolałych pleców i niewygodnego snu zniknie z naszego życia. Warto postawić na klasykę taką jak poduszka 70x80 – nie będziemy mieli problemu, chociażby z doborem i zakupem poszew na poduszkę. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl