Masz pytania?   Zadzwoń: +48514745837 lub napisz: sklep@podkolderka.pl
Producenci

KOŁDRY PUCHOWE 160x200

Kołdry puchowe są aktualnie jednymi z najchętniej wybieranych, z pewnością najcieplejszych i najbardziej komfortowych kołder dostępnych na rynku. Są one najlepszym z możliwych wyborów dla wielu osób, nie tylko ze względu na wymienione już zalety ale także na atrakcyjną cenę.

Kołdry puchowe 160x200 są także zdecydowanie najchętniej wybieranymi spośród wszystkich dostępnych kołder w naszym sklepie. Cieszą się one nie tylko popularnością ale i świetnymi opiniami wśród nabywców. Oferowane w naszym sklepie kołdry puchowe 160x200 to produkty najwyższej jakości. Wypełnione są lekkim, bardzo delikatnym i przewiewnym puchem, który zapewnia doskonałą izolację cieplną podczas snu, sprzyja utrzymaniu właściwej temperatury ciała oraz nie prowadzi do nadmiernego przegrzewania.

Wszystkie kołdry puchowe 160x200, dostępne w naszym sklepie, posiadają naturalne puchowe wypełnienie, w zależności od modelu może to być:

  • puch biały,
  • puch gęsi,
  • pierze gęsie.

Wszystkie dostępne u nas kołdry posiadają konstrukcję kasetonową czyli kwadratowe przepikowanie, które zapobiega przemieszczaniu się puchu oraz gwarantuje najwyższą jakość i wygodę snu.

Kołdry puchowe 160x200 dostępne w naszym sklepie są produktami, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie komfort snu. Zadbaliśmy także o to, aby każdy klient, w zależności od zasobności portfela, znalazł produkt dla siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl